O firmie

O FIRMIE

M&W INVEST Sp. z o.o. to nie tylko spółka handlowo-usługowa zajmująca się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej ale również firma budowlana z tradycją, która łączy wieloletnie doświadczenie właściciela i pracowników, sprawdzone procesy budowlane oraz wiodące technologie. Firma założona wiosną 2018 roku przez Witolda Czajkowskiego ma swoją siedzibę w Jaśle. Realizuje projekty na terenie całego kraju, szczególnie intensywnie skupiając się na województwie podkarpackim oraz małopolskim.

Wachlarz naszych usług obejmuje kompleksowe realizacje inwestycji budowlanych, wykonywanie prac remontowych i wykończeniowych wnętrz oraz modernizację istniejących obiektów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane na rynku polskim oraz wymagającym rynku zagranicznym. Co charakteryzuje naszą firmę, to bogate zaplecze sprzętowe, wyszkoleni fachowcy oraz łączenie sprawdzonych tradycyjnych rozwiązań z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi dostępnymi w szeroko pojętym budownictwie.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez firmę usługami, a także do odwiedzenia galerii, gdzie mogą Państwo zobaczyć część zrealizowanych przez nas projektów. Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług!

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

  • Solidne i fachowe wykonanie
  • Dogodne terminy realizacji
  • Konkurencyjne ceny
  • Indywidualne podejście do klienta

Szukasz sprawdzonych fachowców w branży budowlanej? Zapraszamy!